niedziela, 4 sierpnia 2013

Letnisko 5- 10 sierpnia

Letnisko  Między Słowami    5-10.08

11.00-13.00

na zajęcia obowiązują zapisy
wszystkie materiały w cenie
Wykonane prace dzieci zabierają ze sobą
w trakcie spotkania będzie można zakupić napój i przekąskę


Program:


5 sierpnia - poniedziałek

W krainie baśni - Jaś i Małgosia  i Księżniczka na ziarnku grochu . Czytanie, słuchanie baśni oraz wykonanie piernikowego domku Baby jagi i patchworkowej księżniczki.
wstęp 15 zł6 sierpnia - wtorek

Kukiełki  z origami  i masy solnej - wiersze o zwierzętach znanych autorów oraz origami- japońska technika składania papieru, oraz wykonanie figurek z kolorowej masy solnej.
wstęp 15 zł7 sierpnia, środa

Cecylka Knedelek - warsztaty literacko-kulinarne. Czytanie opowiadań o Cecylce i jej przyjaciółce Gąsce Walerii oraz przyrządzenie kilku szybkich smakowitych potraw.
wstęp 15 zł


 


8 sierpnia , czwartek


" Fascynujący świat dinozaurów " - dlaczego olbrzymie gady, które już wygięły są tak interesujące?   Ich środowisko, charakterystyka, cechy, budowa, ewolucja, odkrycia, skamieniałości.....o tym wszystkim na zajęciach. Zabierzcie ze sobą figurki dinozaurów.     Wstęp 10 zł


10 sierpnia, sobota

Między Słówkami- Podwójne Czytanki

10:30 i 12:00, wstęp 5 zł ( kupon wymienny na książki )

"Przepraszam, czy jesteś czarownicą?" - Czarny kot Herbert czuje się nieco samotny, chętnie więc przesiaduje w bibliotece publicznej. Pewnego razu dowiaduje się, że czarownice lubią czarne koty. Ale jak ma znaleźć czarownicę, skoro nigdy żadnej nie widział?
zapraszamy na warsztaty i zabawy inspirowane książką Emily Horn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz